wersja angielska
zaloguj się do poczty The Teacher zaloguj się do poczty The Teacher Logowanie do prenumeraty online Logowanie do klubu The Teacher

Szkolenie kulturowo-metodyczne dla nauczycieli języka angielskiego


prezentacja dla laktorów

"Warsaw Summer School 2011" to szkolenia dla anglistów zainteresowanych wykorzystaniem materiałów kulturowych w nauczaniu języka angielskiego. Organizatorem spotkań jest NaukaBezGranic.

Tegoroczne szkolenia to już trzecie wydanie szkoły letniej. W tym roku ich tematyka będzie się skupiała na kulturze krajów obszaru języka angielskiego z punktu widzenia literatury, filmu i mediów.

Celem szkolenia jest przybliżenie kultury krajów anglojęzycznych oraz dyskusja na temat sposobów uczenia języka angielskiego i kultury różnych krajów z pomocą środków przekazu, które najlepiej trafiają do młodych odbiorców. Zajęcia szkoły letniej poprowadzą wybitni nauczyciele i metodycy (m.in. Tonya Trappe i John Cudak).

W tym roku gospodarzem i partnerem Warsaw Summer School 2011 będzie Collegium Civitas. Wszystkie warsztaty odbędą się w ostatnim tygodniu sierpnia, w Pałacu Kultury. Szczegółowy program szkoleń oraz informacje dotyczące rezerwacji znajdują się na stronie: http://warsawsummerschool.pl.

comments powered by Disqus


Komentarze

Ten temat nie został jeszcze skomentowany

Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:Prenumerata

Potrzebujesz fachowych artykułów i praktycznych materiałów?

Zamów prenumeratę
The Teacher

Szukasz pracy?

Praca anglista, Oferty pracy anglista, anglista Jooble
jooble

SocialMedia


Reklama

Poznaj Najciekawszych Ekspertów Językowych
zakreklamuj sie w serwisie The Teacher

Copyright © 2002 - 2014 The Teacher | Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację polityki prywatności.